683 views 1 comment

Partička XXL 2015

by on 13. februára 2015
 

V Banskej Bystrici vyrástla nová tenisová hala! Od teraz ju budeme všetci poznať ako BASELINE ŠPORT ARÉNA. Možnosti športovania v Banskej Bystrici sa týmto rozšírili o ďalšie tri moderné tenisové kurty. Nové priestory nás v BKLOKYBB n.o. inšpirovali k usporiadaniu ďalšieho bedminotonového podujatia, ktoré sme zaradili do série bedmintonových stretnutí organizovaných BKLOKYBB – Partička.

Podujatie sa uskutočnilo 06.02.2015 a nazvali sme ho Partička XXL. Už samotný názov si kládol za cieľ informovať o tom, že sa bude jednať o podujatie ťažkého kalibru, kde sa budú prezentovať bedmintonové schopnosti dvoch silných tímov. A tak aj bolo. Na jeden z trojice moderných tenisových povrchov sme umiestnili dva bedmintonové mobilné kurty, kde proti sebe nastúpili TEAM PIŤO a TEAM LACO. Hralo sa 16 zápasov v kategóriách: mužská dvojhra, štvorhra, ženská dvojhra, štvorhra a mix.  Po napínavých športových súbojoch, pri ktorých kropaje potu doslova vlhčili bedmintonové kurty zvíťazil TEAM PIŤO v pomere 9 7.  Zúčastnení sa však zhodli na tom, že spravodlivejší by bol stav nerozhodný. Avšak rozhodujúci zápas, kde sa proti sebe v štvorhre postavili líder TEAM-u LACO so svojim bratom a dvojica Kubo – Ičo, sa nepodarilo dotiahnuť do víťazného konca.

Podujatie sa stretlo s pozitívnymi reakciami tak účastníkov ako aj divákov. A keďže prehra sa nie vždy znáša ľahko, začali sa už ozývať hlasy týkajúce sa odvety 😉

Výsledková listina

Organizátor podujatia

BKLOKYBB n.o.

Hlavný partner podujatia

BASELINE ŠPORT ARÉNA

Partneri podujatia

Miesto a termín konania podujatia

Miesto BASELINE ŠPORT ARÉNA
Termín 06. 02. 2015
Details
 
Druh Podujatia
Hover To Rate
User Rating
 
Informovanosť o podujatí

 
Organizácia podujatia

 
Priebeh podujatia

User Score
2 ratings

You have rated this

comments
 
Leave a reply »

 

Leave a Response 

Informovanosť o podujatí

Organizácia podujatia

Priebeh podujatia