491 views 0 comments

Maratón v aquabedmintone

by on 25. júla 2016
 

V dňoch 23.24. júla sme na bystrickej pláži po prvý krát odohrali súťaž v AQUABEDMINTONE. Tento nezvyčajný šport, si hneď po jeho vzniku obľúbili všetky vekové kategórie.
Pätnásť tímov , ktoré sa skladali z dvojíc si vymysleli originálne názvy ako Kuriatka, Nosáli, Žubrienky, Veľryby, Geriatria, Cibuľková-Hantuchová, Mokrí Banditi, Rybky, Ožíci, Animation team, Plavčíci, Hrochy, Slabučkí na ruky, Žraloci a Borci. Zúčastnené dvojice boli zoradené do zoznamu 1-15.  Dvojica ktorá v súboji uspela zostala vo vode, a proti nej nastúpila ďalšia dvojica v poradí . Za každé víťazstvo získal tím bod,  a tým sa priblížil k výhre maratónu.
Najlepším tímom sa stali Plavčíci, ktorý obsadili prvé miesto, s počtom bodov deväť, avšak urobili veľké športové gesto a prenechali zlatú medailu  aj vecnú cenu Žralokom, ktorí nemali svoj šťastný deň a nepodarilo sa im získať žiadny bod. Tesne za nimi sa umiestnil tím Slabučkí na ruky získali osem bodov, a taktiež skvelé tretie miesto obsadili Cibuľková – Hantuchová so štyrmi bodmi. Zemiakovú medailu si domov odniesli Borci.
V tieto slnečné dni sa účastníci maratónu nie len schladili vo vode, ale aj spoznali zaujímavý šport a zabavili sa v kruhu nových priateľov. Určite to bol pre všetkých účastníkov nezabudnuteľný letný víkend, plný pozitívnej nálady, a takýto maratón sa bude cez letné prázdniny opakovať často, takže neváhajte a zapojte sa tiež.

 

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Be the first to comment!
 
Leave a reply »

 

Leave a Response