846 views 0 comments

BKLOKYBB v Prahe

by on 10. mája 2014
 

Dňa 3.5.2014 sme sa zúčastnili záverečného 8. kola 9. ročníka turnaja Victor liga 2013/2014. Podujatie sa konalo v SPORT CENTRE Radonice v Prahe vo veľmi príjemnej atmosfére. Účastných bolo 30 družstiev a jednotlivcov. Víťazom 9. ročníka sa stalo družstvo Mamba v zložení Martin Krátký, Karel Bém, Marcela Doleželová. V kategórii jednotlivcov vyhral Víťa Šeďa z týmu Rakeťáci R. Víťazom srdečne gratulujeme.
Tak ako každý rok tak aj teraz bolo vyhlásených niekoľko extra disciplín. Medzi inými spomenieme súťaž miss sympatia, ktorú vyhral Ondřej Balík z týmu Sparta.

Za tým BKLOKYBB sa do bojov v súťaži jednotlivcov zapojili traja zástupcovia. Ivan Stankovič, (umiestnil sa na veľmi peknom 2. mieste), Štefan Vaško (22. miesto) a Petra Vajsová (36. miesto). Kompletnú výsledkovú listinu 9. ročníka Victor ligy 2013/2014-jednotlivci si môžete pozrieť tu. V súťaži družstiev sa tým BKLOKYBB umiestnil na 4. mieste. Kompletnú výsledkovú listinu 9. ročníka Victor ligy 2013/2014-družstvá si môžete pozrieť tu.

A čo dodať na záver. Priebeh bedmintonového turnaja usporiadaného našimi bratmi spoza rieky Moravy bol natoľko dobrý, že sme sa tam cítili ako doma. Krásna „stovežatá“ tento náš dojem natoľko umocnila, že sa do hlavného mesta Českej republiky pri najbližšej príležitosti veľmi radi vrátime. Ďakujeme!

Organizátor podujatia

VICTOR spol. s r.o.

Hlavný partner podujatia

Partneri podujatia

Miesto a termín konania

Miesto SPORT CENTRUM RADONICE, Praha
Termín 03. 05. 2014

Na stiahnutie

Details
 
Druh Podujatia
Hover To Rate
User Rating
 
Informovanosť o podujatí

 
Organizácia podujatia

 
Priebeh podujatia

User Score
1 rating

You have rated this

Be the first to comment!
 
Leave a reply »

 

Leave a Response 

Informovanosť o podujatí

Organizácia podujatia

Priebeh podujatia