840 views 0 comments

Biograd na Moru

by on 27. augusta 2014
 

Ako každoročne aj tento rok sa konal bedmintonový camp či už pre rekreačných bedmintonistov alebo profesionálov v Chorvátsku. Konkrétne v malebnom prímorskom mestečku Biograd na moru. Po niekoľkohodinovej ceste sme sa tešili na Biograd a jeho „ponuku“. Hneď na úvod sme boli rozčarovaný z ubytovania – žiaľ, negatívne. Ale tento handicap nám bol vykompenzovaný krásnym slnečným počasím, teplým morom, hlavne skvelými ľuďmi, ktorí sa tu stretli hlavne kvôli bedmintonu.
Aj keď ubytovanie nepatrilo k „top-kám“, boli sme v centre mesta, obklopený typickými obchodníkmi snažiacimi sa ponúknuť svoj tovar, reštauráciami, kaviarňami a pláž bola „na dosah ruky“☺.
Každý deň začínal tréningom, ktorý viedol český tréner badmintonovej reprezentácie Bohumil Dufek, skvelý človek a skvelý bedmintonista. Jeho bedmintonová ruka je priam skvostom! Ďakujeme za trpezlivosť a cenné rady.
Po tréningoch bolo kúpanie v mori úžasným relaxom a príjemným zážitkom. Snažili sme sa nachytať trošku bronzu, čo sa nám aj podarilo. Posedenie s priateľmi pri kávičke, či pohári piva v tieni olív bolo veľmi osviežujúce. Užili sme si aj večerné prechádzky mestom, plážou, niektorí tiež zábavu na diskotéke. Atmosféra tohto campu bola vcelku príjemná. Striedali sme badminton, more, slnko, relax , zábavu a viedli sme rôzne diskusie – nielen o badmintone☺. Strávili sme príjemný čas plný spoločných aktivít ku ktorým patrila aj jazda vláčikom po Biograde alebo cesta loďou na blízky ostrov.
Užili sme si to a tešíme sa na to, čo prinesie budúci rok…

Organizátor podujatia

BKLOKYBB n.o.

Hlavný partner podujatia

Partneri podujatia

Bohumil Dufek
Anton Siažik

Miesto a termín konania podujatia

Miesto Biograd na Moru, Chorvátsko
Termín august 2014

Na stiahnutie

Details
 
Druh Podujatia
Hover To Rate
User Rating
 
Informovanosť o podujatí

 
Organizácia podujatia

 
Priebeh podujatia

User Score

You have rated this

Be the first to comment!
 
Leave a reply »

 

Leave a Response 

Informovanosť o podujatí

Organizácia podujatia

Priebeh podujatia