441 views 0 comments

Bedminton pri víne

by on 18. júla 2016
 

LENDAVA

Malebné mestečko  ležiace na maďarsko-slovinskej hranici v krásnom prostredí, obkolesené nádhernými vinicami, v ktorom sme aj tento rok mohli prežiť príjemný týždňový, bedmintonový pobyt, ktorý obohatil naše leto.

Každý deň sme mali možnosť priučiť sa niečomu zo širokého repertoáru p. trénera Dufeka (ktorý bol aj organizátorom celej akcie) a p. trénera Vaška Či už z oblasti bedmintonu alebo hocijakej inej. Tréningy pod ich vedením boli každopádne špičkou, ako je to u nich zvykom. Všetci boli veľmi spokojný a užili si hru.

Nasledovalo kúpanie a relax pri bazénoch. Keďže počasie nám prialo a slnko si naozaj plnilo svoju úlohu bolo príjemné schladiť sa v plaveckom bazéne. Ale aj si len tak posedieť v jednom z tých teplých termálnych a uvoľniť tréningom zničené telo.

Večerný oddych patril najmä vínu a spoločne stráveným chvíľam pri speve, rozhovoroch a často krát úsmevných zážitkoch našich dvoch hlavných trénerov, ktorí toho spolu už veľa zažili. Ale aj výletom alebo prechádzkam po meste a jeho neopísateľnom okolí.

Bol to krásny týždeň na ktorý budeme ešte dlho spomínať.

Radi sa aspoň prostredníctvom fotografií podelíme o pár našich zážitkov, pohľadov na pekné prostredie Lendavy, či už tréningového nasadenia ktoré sa nám podarilo zachytiť, aj s vami. 

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Be the first to comment!
 
Leave a reply »

 

Leave a Response